Сообраќајка на бул. Јане Сандански

demo-image
Според нашиот сограѓанин Бојан Јованов, оваа тешка сообраќајна несреќа се случила 
денеска (14.02.2013) на Бул. Јане Сандански во близината на „Мекдоналдс“ околу 11 часот.

Според очевидци на несреќата, иако возилото се движело со мала
брзина, од засега непознати причини, изгубило контрола, удрило
во страничните столбчиња на коловозот и се превртело.

Нашиот сограѓанин ни јавува дека сообраќајката минала без повредени.

                    

Прочитај повеќе »