Интер и Пари Сен Жермен заинтересирани за Барди

demo-image

Според информацијата што ја објави американскиот спортски канал ESPN настапите на Барди ги следат скаути на Интер и Пари Сен Жермен кои би сакале да го видат Барди во своите редови.

23 годишниот Барди со Леванте има договор до 2020-тата со можност тој да се продолжи на уште две години.Прочитај повеќе »