БИБЛ: Кожув гостува кај Приштина

demo-image
Ова е натпревар од дното на табелата во А групата со македонскиот состав на петтото место, додека Приштина е позиција подолу.

Натпреварот се игра со почеток од 19:00 часот.Прочитај повеќе »